E-book „Po urlopie się żegnamy” – już na Legimi

Wtorkowa niespodzianka: E-book „Po urlopie się żegnamy” jest już dostępny na platformie Legimi. Pobierz w abonamencie, kup lub wypróbuj w planie 7 dni za darmo!

ebook na Legimi

E-book „Po urlopie się żegnamy”

Jak możesz przeczytać cyfrową wersję książki na Legimi?

Są na to trzy sposoby:) Pierwszy: kup e-book bez abonamentu, wchodząc na stronę legimi.pl. Drugi: Opłać abonament i czytaj wybrane e-booki zgodnie z opłaconym planem. Trzeci: Jeśli dotąd nie korzystałeś z Legimi, wypróbuj opcję 7 dni za darmo (tutaj szczegóły).

Link do e-booka: kliknij tutaj.

Opis wydawcy:

„Martyna samotnie wychowuje syna, z którym z roku na rok ma coraz słabszy kontakt. Chłopiec preferuje towarzystwo smartfona zamiast ludzi, a ona – wiecznie zapracowana, by zapewnić mu wszystko – czuje, jak czas dorastania jej dziecka przecieka jej przez palce.
Pod wpływem impulsu kobieta decyduje się zabrać dwunastolatka na wspólne wakacje, na których nie byli od dobrych kilku lat. Pomysł początkowo wydaje się świetny, ale… no właśnie! Najpierw, tuż po przyjeździe w lubuskie o mało nie potrąca jej samochód, którego kierowcą okazuje się być przystojny instruktor golfa z pobliskiego pola. Później jej syn uświadamia sobie, że na tych wymarzonych wakacjach mama zamierza mu zabrać telefon. Jakby tego mało, urokliwy klimat ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem zaburza podejrzany mężczyzna z „psem mordercą” u boku.

Co z tego wszystkiego wyniknie?

Do czego zdolny jest nastolatek z wybujałą fantazją i jak daleko mogą zaprowadzić rzucone na kogoś podejrzenia? Dobra zabawa, młodzi spuszczeni z rodzicielskiego oka i wreszcie wakacyjny romans dwojga dorosłych, którzy po urlopie nie planują dalszego ciągu znajomości.
Co przyniesie im życie i czym zaskoczy?

Miejsce akcji: Niesulice nad jeziorem Niesłysz.
Czas: Dwa tygodnie lipcowego urlopu.
Ona: Poukładana księgowa z dzieckiem.
On: Skończony singiel spod znaku golfowego kija.

Porywająca, wakacyjna opowieść z mnóstwem uśmiechu!”

po urlopie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *