Dotychczas wydane:

„Transfer. Pradawny dzwon” 2024

transfer pradawny dzwon„Transfer. Pradawny dzwon” – Współczesne fantasy z podróżą w czasie!

Opis wydawcy: „W Pangei, pradawnej krainie ukrytej przed oczyma współczesnych, trwa rywalizacja o władzę i zasady. Potężny król wężowców prowadzi walkę z dzikimi wojskami maga Baltazara, zbliżając się w rejony, w które według mitycznych legend nie powinien się zapuszczać. To tam czekają na niego pozornie pokojowi, odziani w białe szaty wojownicy Śpiącego Miasta.

Tymczasem w zupełnie innej rzeczywistości inwalida wojenny i zarazem ochroniarz Instytutu Obrony Narodowej USA, Ozzy Mayers, nudzi się przy pracy w obiekcie, w którym trwają kolejne testy sonicznej maszyny czasu. Jest rok dwa tysiące czterdziesty dziewiąty, a ludzkość domyśla się, że skoki w czasie nie są już wyłącznie wymysłem fantastów.

Wydana w 2024. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a ebook na Legimi lub w księgarni wydawcy

„Antologia Tęczowa” 2024

antologia tęczowa„Antologia Tęczowa” – zbiór 10 opowiadań nieheteronormatywnych!

W tej pozycji znajdziesz aż 10 różnych opowiadań, które łączy tylko jeden znak: tęcza!

Dziesięciu różnych autorów, zupełnie odmienne gatunki i różne odcienie miłości. Humor, romanse, codzienność, fantasy i prawdziwy literacki rollercoaster, który zaskoczy niejednego czytelnika!

Gdzie kupić? Antologia została wydana pod patronatem Samowydawców i to właśnie w ich księgarni internetowej można ją nabyć w wersji papierowej (piękna, tłoczona okładka!) lub w wersji cyfrowej (ebook).

.

.

Wydana w 2024 roku, Wydawnictwo Samowydawcy.pl

„Po urlopie się żegnamy” 2023

po urlopie„Po urlopie się żegnamy” – wakacyjny romans nad jeziorem!

Opis wydawcy: Martyna samotnie wychowuje syna, z którym z roku na rok ma coraz słabszy kontakt. Chłopiec preferuje towarzystwo smartfona zamiast ludzi, a ona – wiecznie zapracowana, by zapewnić mu wszystko – czuje, jak czas dorastania jej dziecka przecieka jej przez palce. Pod wpływem impulsu kobieta decyduje się zabrać dwunastolatka na wspólne wakacje, na których nie byli od dobrych kilku lat. Pomysł początkowo wydaje się świetny, ale… no właśnie! Najpierw, tuż po przyjeździe w lubuskie o mało nie potrąca jej samochód, którego kierowcą okazuje się być przystojny instruktor golfa z pobliskiego pola. Później jej syn uświadamia sobie, że na tych wymarzonych wakacjach mama zamierza mu zabrać telefon. Jakby tego mało, urokliwy klimat ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem zaburza podejrzany mężczyzna z „psem mordercą” u boku. Co z tego wszystkiego wyniknie?

Ta powieść dostarczy czytelnikom humoru, ale i nutki przestrachu. Pokaże do czego zdolny jest nastolatek z wybujałą fantazją i jak daleko mogą zaprowadzić rzucone na kogoś podejrzenia. Dobra zabawa, młodzi spuszczeni z rodzicielskiego oka i wreszcie wakacyjny romans dwojga dorosłych, którzy po urlopie nie planują dalszego ciągu znajomości. Co przyniesie im życie i czym zaskoczy?

Miejsce akcji: Niesulice nad jeziorem Niesłysz.
Czas: Dwa tygodnie lipcowego urlopu.
Ona: Poukładana księgowa z dzieckiem.
On: Skończony singiel spod znaku golfowego kija.
Porywająca, wakacyjna opowieść z mnóstwem uśmiechu!”

.

Wydana w 2023. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a ebook na Legimi lub w księgarni wydawcy

.

„Nie denerwuj jej” 2023

niedenerwujjej-okladka2„Nie denerwuj jej” – thriller, który szarpie nerwy:)

Opis wydawcy: Do czego zdolna jest kobieta, której ktoś zajdzie za skórę? Jak daleko może się posunąć?  W Sky Village, małej miejscowości pełnej wymuskanych domów mieszka Miranda Sparks, żona, matka, współzałożycielka fundacji charytatywnej. Jej niemal idealną codzienność zaburzają na pozór błahe sytuacje, które prowadzą kobietę do nerwowego zaciskania pięści. Jaką twarz chowa Miranda za pozorami perfekcyjności? Co robi, kiedy nikt nie patrzy?
W tej powieści krok po kroku na jaw wychodzą kolejne tajemnice. Szesnastoletni syn, który chyba zrobił coś złego. Córka zakochująca się na zabój w swojej wykładowczyni. Historia z przeszłości, która nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego oraz policjant węszący tam, gdzie nie powinien. I wreszcie… zwykła codzienność, która pod osłoną nocy rozwiązuje problemy w sposób ostateczny.

„Nie denerwuj jej” to powieść, która już od pierwszych stron wciąga czytelnika tajemnicą pewnej zbrodni, humorem, sarkazmem, zaskakującymi zwrotami akcji i bohaterami z krwi i kości.

Wydana w 2023. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a ebook na Legimi lub w księgarni wydawcy

.

„Człowiek w bandażach” 2023

Człowiek w bandażach„Człowiek w bandażach” – thriller dla czytelników o mocnych nerwach:)

Opis wydawcy: Książka, która szarpie nerwy, nie pozwala zasnąć, przeraża okrucieństwem i stawia trudne pytania bez prostych odpowiedzi. Po rocznej ciszy i ukrywaniu się przed policją do Trenton powracają artyści sadyści. Tym razem ich plan jest lepiej dopracowany, a oni sami transmitują swoje poczynania w Internecie. Na żywo! Kto tym razem padnie ich ofiarą i czy naprawdę istnieją przypadki?
Kto naprawdę jest katem i czy złe doświadczenia usprawiedliwiają czyny?
Człowiek w bandażach to drugi tom świetnie przyjętego przez czytelników Pana Stracha. Osobom, które były przerażone częścią pierwszą, zaleca się nie czytać nocą!

Wydana w 2023. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a tu ebook.

.

„Pan Strach” 2022

panstrach„Pan Strach” – thriller dla czytelników o mocnych nerwach:)

Opis wydawcy: Czy w świecie udawania istnieją jeszcze prawdziwe emocje? Czy potrafimy tak naprawdę czuć? Amelia jest pewną siebie i czasami bezczelną copywriterką. Podkochuje się w niej Anton, sąsiad, który nie ma za grosz charakteru, ale za to bardzo lubi podglądać kobiety. Mężczyzna instaluje w jej domu kamery, które rejestrują coś bardzo niepokojącego. Amelia zostaje uprowadzona, a podejrzenia padają właśnie na niego. Czy słusznie? Kobieta budzi się związana i z workiem na głowie.
Od teraz jej towarzystwem będzie jedynie cisza, za którą kryje się prawdziwe niebezpieczeństwo.

Wydana w 2022. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a tu ebook i audiobook.

.

„Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem” 2021

nie zapomnisz o tym co ci zrobiłem„Nie zapomnisz o tym, co Ci zrobiłem” – powieść obyczajowa, lekka, miła i przyjemna:)

Opis wydawcy: Masz czasem wrażenie, że to, co kiedyś zrobili ci inni, odbija się na twojej teraźniejszości i utrudnia zbudowanie nowej relacji? Mam dla ciebie złą wiadomość: to nie jest wrażenie. Cassie, córka skrzywdzonej przed laty kobiety wyjeżdża do Berlina w poszukiwaniu nowego startu. Jack jest synem prezesa dużej korporacji ubezpieczeniowej i wraca właśnie z ważnej konferencji. Życie łączy ich losy na dworcu głównym w Berlinie, gdzie ona, zanurzona w trudnych wspomnieniach, o mały włos nie wpycha go pod pociąg. Dokąd zaprowadzi ich to przypadkowe spotkanie?

Wydana w 2021. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a tu ebook i audiobook.

.