Dotychczas wydane:

„Człowiek w bandażach”

Człowiek w bandażach„Człowiek w bandażach” – thriller dla czytelników o mocnych nerwach:)

Opis wydawcy: Książka, która szarpie nerwy, nie pozwala zasnąć, przeraża okrucieństwem i stawia trudne pytania bez prostych odpowiedzi. Po rocznej ciszy i ukrywaniu się przed policją do Trenton powracają artyści sadyści. Tym razem ich plan jest lepiej dopracowany, a oni sami transmitują swoje poczynania w Internecie. Na żywo! Kto tym razem padnie ich ofiarą i czy naprawdę istnieją przypadki?
Kto naprawdę jest katem i czy złe doświadczenia usprawiedliwiają czyny?
Człowiek w bandażach to drugi tom świetnie przyjętego przez czytelników Pana Stracha. Osobom, które były przerażone częścią pierwszą, zaleca się nie czytać nocą!

Wydana w 2023. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a tu ebook.

.

„Pan Strach”

panstrach„Pan Strach” – thriller dla czytelników o mocnych nerwach:)

Opis wydawcy: Czy w świecie udawania istnieją jeszcze prawdziwe emocje? Czy potrafimy tak naprawdę czuć? Amelia jest pewną siebie i czasami bezczelną copywriterką. Podkochuje się w niej Anton, sąsiad, który nie ma za grosz charakteru, ale za to bardzo lubi podglądać kobiety. Mężczyzna instaluje w jej domu kamery, które rejestrują coś bardzo niepokojącego. Amelia zostaje uprowadzona, a podejrzenia padają właśnie na niego. Czy słusznie? Kobieta budzi się związana i z workiem na głowie.
Od teraz jej towarzystwem będzie jedynie cisza, za którą kryje się prawdziwe niebezpieczeństwo.

Wydana w 2022. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a tu ebook.

.

„Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem”

nie zapomnisz o tym co ci zrobiłem„Nie zapomnisz o tym, co Ci zrobiłem” – powieść obyczajowa, lekka, miła i przyjemna:)

Opis wydawcy: Masz czasem wrażenie, że to, co kiedyś zrobili ci inni, odbija się na twojej teraźniejszości i utrudnia zbudowanie nowej relacji? Mam dla ciebie złą wiadomość: to nie jest wrażenie. Cassie, córka skrzywdzonej przed laty kobiety wyjeżdża do Berlina w poszukiwaniu nowego startu. Jack jest synem prezesa dużej korporacji ubezpieczeniowej i wraca właśnie z ważnej konferencji. Życie łączy ich losy na dworcu głównym w Berlinie, gdzie ona, zanurzona w trudnych wspomnieniach, o mały włos nie wpycha go pod pociąg. Dokąd zaprowadzi ich to przypadkowe spotkanie?

Wydana w 2021. Wydawnictwo: Waspos.

Gdzie kupić? Tu książka, a tu ebook.