Wznowienie książki „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem”

Kolejna niespodzianka 🙂 Już dzisiaj, 26 stycznia 2024 w księgarniach pojawi się wznowienie mojej debiutanckiej książki „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem”. Od kilku miesięcy, po kolejnych dodrukach, które tak chętnie kupowaliście, papierowego wydania tej pozycji nie można już było dostać, ale to właśnie się zmienia!

wznowienie nie zapomnisz

Wznowienie książki „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem”

Zgodnie z podanym kilka dni temu newsem wydawcy, romans obyczajowy „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem” będzie można kupić w księgarniach już od dzisiaj, 26 stycznia!
Dla tych, którzy wolą wersję elektroniczną, ebook jest dostępny cały czas np. tutaj 🙂

Opis wydawcy:

„Cassie jest agentką ubezpieczeniową i właśnie przeprowadziła się z Monachium do Berlina w poszukiwaniu nowej pracy. Jack jest synem prezesa dużej korporacji ubezpieczeniowej. Życie łączy ich losy na dworcu głównym w Berlinie, gdzie ona, zanurzona w trudnych wspomnieniach, o mały włos nie wpycha go pod pociąg.
To na tym dworcu wiele lat temu jej matkę spotkała tragedia, która stała się ciążącą tajemnicą.
Cassie jest dziś dorosłą kobietą i sama ma córkę, z którą stara się budować przyjacielską relację, chociaż wielu rzeczy jej nie mówi.
Jack wydaje się mieć wszystko. Pieniądze, kobiety, dobrą pozycję społeczną, nienaganny wygląd. Czy jednak i on nie ukrywa czegoś przed światem? Czy nie chowa się za maską mężczyzny w idealnie dopasowanym garniturze, wiedząc, że pod spodem są tylko blizny po tym, co lata temu zrobił mu ktoś najbliższy?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *