Wznowienie książki „Nie denerwuj jej”

Miła niespodzianka 🙂 Już 24 stycznia 2024 w księgarniach pojawi się wznowienie książki „Nie denerwuj jej” – w wersji tradycyjnej. Od kilku miesięcy, po kolejnych dodrukach, które tak chętnie kupowaliście, papierowego wydania nie można już było dostać, ale dzięki wydawcy – w najbliższych dniach powieść znowu będzie do zdobycia!

wznowienie nie denerwuj jej

Na czym polega wznowienie książki?

W najprostszym tłumaczeniu, wznowienie książki to nowe wydanie pozycji, która wcześniej już była opublikowana, ale z różnych powodów, przestała być dostępne. Do takiej sytuacji dochodzi zwykle w kilku przypadkach:

  • Jeśli książka była popularna i wyczerpała swoje pierwsze wydanie wskutek dużego zainteresowania czytelników, wydawca może zdecydować się na jej wznowienie.
  • Czasami książka jest wznawiana z poprawkami, uaktualnieniami lub dodatkowymi materiałami, jak np. nowe przedmowy, posłowia, dodatkowe rozdziały, czy chociażby nowa okładka.
  • Rocznice i specjalne okazje. Wydawcy mogą wznowić książki z okazji rocznic lub innych specjalnych wydarzeń, często z nowymi okładkami lub dodatkowymi materiałami.
  • Jeśli prawa do książki zostają sprzedane innemu wydawcy, nowy wydawca może wznowić książkę pod swoją marką.

Wznowienia są ważne zarówno dla czytelników, jak i autorów, ponieważ pozwalają utrzymać pozycje dostępne i często dostarczają czytelnikom ulepszone lub dodatkowe treści.

Wznowienie książki „Nie denerwuj jej”

wznowienie książki

Zgodnie z podanym kilka dni temu newsem wydawcy, thriller „Nie denerwuj jej” będzie można kupić w księgarniach już od 24 stycznia! Do tego czasu czytelnicy niezmiennie mają do dyspozycji Ebook.

Opis wydawcy:

„Do czego zdolna jest kobieta, której ktoś zajdzie za skórę? Jak daleko może się posunąć?
W Sky Village, małej miejscowości pełnej wymuskanych domów mieszka Miranda Sparks, żona, matka, współzałożycielka fundacji charytatywnej. Jej niemal idealną codzienność zaburzają na pozór błahe sytuacje, które prowadzą kobietę do nerwowego zaciskania pięści. Jaką twarz chowa Miranda za pozorami perfekcyjności? Co robi, kiedy nikt nie patrzy?

W tej powieści krok po kroku na jaw wychodzą kolejne tajemnice.

Szesnastoletni syn, który chyba zrobił coś złego.
Córka zakochująca się na zabój w swojej wykładowczyni.
Historia z przeszłości, która nigdy nie miała ujrzeć światła dziennego oraz policjant węszący tam, gdzie nie powinien.

I wreszcie… zwykła codzienność, która pod osłoną nocy rozwiązuje problemy w sposób ostateczny.

„Nie denerwuj jej” to powieść, która już od pierwszych stron wciąga czytelnika tajemnicą pewnej zbrodni, humorem, sarkazmem, zaskakującymi zwrotami akcji i bohaterami z krwi i kości.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *