Legimi – 7 dni za darmo i ebook do przeczytania

Przyznam się od razu;) ! Jako skończona fanka książek papierowych, jeszcze do niedawna nie miałam zielonego pojęcia o tym, co to jest Legimi! Wiem, że molom książkowym uwielbiającym nowe technologie może się to wydawać dziwne (z choinki się urwałam, czy co?) ale taka prawda. Ups! O istnieniu Legimi dowiedziałam się więc dopiero przy okazji pisania własnej książki.

Co to jest Legimi?

Legimi to baza książek w formie elektronicznej, czyli krótko mówiąc – ebooków. Znajdziesz tu taki wypas pozycji do czytania, że wystarczy Ci na 150 lat z kawałkiem. Chyba, że szybko czytasz, to na 100 😉 Poza ebookami znajdziesz na tej stronie również audiobooki, więc można śmiało powiedzieć, że i lekturę i słuchowisko będziesz miał zapewnione na długo. Ale najważniejsze: w Legimi NIE kupujesz książek. W Legimi płacisz abonament za możliwość ich czytania, a to zasadnicza różnica!

Standardowo, książka w księgarni kosztuje pi razy oko między 25-39 zł. Abonament Legimi na jeden miesiąc to w wersji bez limitu stron 32,99 zł miesięcznie! Jeśli zatem czytasz więcej niż jedną książkę na miesiąc, to jest to powiedziałabym wręcz… deal życia:)

Ebooki można odczytywać m.in. na urządzeniach Kindle, tabletach (Android, IPad), komputerze z Windows, ale i na smartfonach.

Legimi – 7 dni za darmo

Na start i na zachętę (jakby sama cena nie była wystarczająco kusząca…) Legimi można testować przez 7 dni za darmo! Od razu zaczęłam się zastanawiać ile książek dałabym radę przeczytać w 7 dni? Hmm – brzmi to naprawdę dobrze, prawda?

Załóżmy, że jesteś podobnym analogiem jak ja w kwestii ebooków, ale masz chęć przeczytać za darmo książkę jakiegoś autora (np. moją!). Wchodzisz na Legimi, zakładasz konto i masz 7 dni darmowego czasu na czytanie.

Po okresie próbnym sam decydujesz, czy podoba Ci się na tyle, żeby płacić abonament, czy dziękujesz i odpuszczasz.

Cennik Legimi po okresie darmowym

Platforma daje tu kilka możliwości na każdą kieszeń. Z limitem czytanych stron (tańsze abonamenty) i bez limitu – droższe.

Cennik ze strony:

cennik legimi

Jak przeczytać moją książkę za friko?;)

Jeśli nie masz konta na Legimi, a w przeciwieństwie do mnie lubisz czytanie na ekranie, a nie na papierze, kliknij tutaj: Legimi – rejestracja  wybierz przycisk „wypróbuj 7 dni za darmo” i załóż konto.

Całość jest naprawdę intuicyjna, prościej się już nie da:)