Tydzień do premiery „Po urlopie się żegnamy”!

Czas pędzi jak szalony! Zostało ledwie siedem dni do oficjalnej, księgarskiej premiery mojej najnowszej książki! Tym razem czeka na was ciepły, wakacyjny romans, którego akcja toczy się nad jednym z najpiękniejszych jezior województwa lubuskiego! „Po urlopie się żegnamy” – w księgarniach już od 25 sierpnia 2023!

po urlopie się żegnamy

7 dni do premiery

Czego możecie się spodziewać na kartach nowej książki? Z opisu wydawcy:

„Martyna samotnie wychowuje syna, z którym z roku na rok ma coraz słabszy kontakt. Chłopiec preferuje towarzystwo smartfona zamiast ludzi, a ona – wiecznie zapracowana, by zapewnić mu wszystko – czuje, jak czas dorastania jej dziecka przecieka jej przez palce.
Pod wpływem impulsu kobieta decyduje się zabrać dwunastolatka na wspólne wakacje, na których nie byli od dobrych kilku lat. Pomysł początkowo wydaje się świetny, ale… no właśnie! Najpierw, tuż po przyjeździe w lubuskie o mało nie potrąca jej samochód, którego kierowcą okazuje się być przystojny instruktor golfa z pobliskiego pola. Później jej syn uświadamia sobie, że na tych wymarzonych wakacjach mama zamierza mu zabrać telefon. Jakby tego mało, urokliwy klimat ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem zaburza podejrzany mężczyzna z „psem mordercą” u boku.

Co z tego wszystkiego wyniknie?

Ta powieść dostarczy czytelnikom humoru, ale i nutki przestrachu. Pokaże do czego zdolny jest nastolatek z wybujałą fantazją i jak daleko mogą zaprowadzić rzucone na kogoś podejrzenia. Dobra zabawa, młodzi spuszczeni z rodzicielskiego oka i wreszcie wakacyjny romans dwojga dorosłych, którzy po urlopie nie planują dalszego ciągu znajomości. Co przyniesie im życie i czym zaskoczy?

  • Miejsce akcji: Niesulice nad jeziorem Niesłysz.
  • Czas: Dwa tygodnie lipcowego urlopu.
  • Ona: Poukładana księgowa z dzieckiem.
  • On: Skończony singiel spod znaku golfowego kija.

Po urlopie się żegnamy” to porywająca, wakacyjna opowieść z mnóstwem uśmiechu!”

Książkę można znaleźć m.in tutaj.