Premiera „Po urlopie się żegnamy”

Mamy to! Dziś, 25 sierpnia 2023 – oficjalna, księgarska premiera wakacyjnego romansu obyczajowego „Po urlopie się żegnamy”! Jest mi niezmiernie miło, że mogę się z Wami podzielić kolejną książką!

Tym razem: ciepło, miło i optymistycznie!

premiera po urlopie

Premiera „Po urlopie się żegnamy” – 25.08.2023

Na początku, chciałabym podziękować czytelnikom – Wasze wiadomości sprawiają, że jeszcze bardziej chce mi się dla Was tworzyć nowe historie! Jesteście niesamowici.

Wielkie podziękowania należą się również mojemu wydawcy – Waspos.pl, pod którego skrzydłami na świat przychodzi już piąta książka mojego autorstwa. Dziękuję!

  • Patrycji Kiewlak – ukłony za cudowną okładkę!
  • Patronom medialnym: Żyć nie umierać, Czytam dla przyjemności, Librariada, Mama Wśród Książek, Czystejeziora.pl  – za całe wsparcie przy promocji książki, jeszcze zanim pojawiła się ona w księgarniach.
  • Oli, mojej Beta Reader: dozgonna wdzięczność za wszystkie wskazówki!
  • Kindze Szelest: mojej wspaniałej redaktor, od której ciągle uczę się czegoś nowego!

Opis wydawcy:

„Martyna samotnie wychowuje syna, z którym z roku na rok ma coraz słabszy kontakt. Chłopiec preferuje towarzystwo smartfona zamiast ludzi, a ona – wiecznie zapracowana, by zapewnić mu wszystko – czuje, jak czas dorastania jej dziecka przecieka jej przez palce.
Pod wpływem impulsu kobieta decyduje się zabrać dwunastolatka na wspólne wakacje, na których nie byli od dobrych kilku lat. Pomysł początkowo wydaje się świetny, ale… no właśnie! Najpierw, tuż po przyjeździe w lubuskie o mało nie potrąca jej samochód, którego kierowcą okazuje się być przystojny instruktor golfa z pobliskiego pola. Później jej syn uświadamia sobie, że na tych wymarzonych wakacjach mama zamierza mu zabrać telefon. Jakby tego mało, urokliwy klimat ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem zaburza podejrzany mężczyzna z „psem mordercą” u boku.

Co z tego wszystkiego wyniknie?

Ta powieść dostarczy czytelnikom humoru, ale i nutki przestrachu. Pokaże do czego zdolny jest nastolatek z wybujałą fantazją i jak daleko mogą zaprowadzić rzucone na kogoś podejrzenia. Dobra zabawa, młodzi spuszczeni z rodzicielskiego oka i wreszcie wakacyjny romans dwojga dorosłych, którzy po urlopie nie planują dalszego ciągu znajomości. Co przyniesie im życie i czym zaskoczy?

Miejsce akcji: Niesulice nad jeziorem Niesłysz.
Czas: Dwa tygodnie lipcowego urlopu.
Ona: Poukładana księgowa z dzieckiem.
On: Skończony singiel spod znaku golfowego kija.

Porywająca, wakacyjna opowieść z mnóstwem uśmiechu!”

Gdzie kupić? W księgarniach – wersja papierowa, a Ebook – na Legimi i w sklepie wydawcy.

po urlopie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *