Poszukiwani recenzenci. Książka: „Po urlopie się żegnamy”

Poszukiwani recenzenci do nowej książki, która w księgarniach pojawi się już pod koniec sierpnia 🙂 Mile widziane: osoby chętnie sięgające po książki obyczajowe i romanse oraz Ci, którzy lubią lektury lekkie i odprężające.

poszukiwani recenzenci

„Po urlopie się żegnamy” – recenzenci

Zadania recenzenta:

  • Dodanie w sieci recenzji książki – w ciągu 3 miesięcy od jej otrzymania.
    Recenzja powinna się pojawić na przynajmniej 1 profilu społecznościowym oraz na stronie lubimyczytac.pl i w dwóch innych miejscach w sieci (np. w księgarniach internetowych)
  • Nie ma znaczenia, czy recenzja jest dobra czy zła (naprawdę cenię szczerość!), ale znaczenie ma punkt wyżej
  • Co otrzyma recenzent? Darmowy, jeszcze pachnący drukarnią egzemplarz książki „Po urlopie się żegnamy” (wysyłka po oficjalnej premierze, czyli pod koniec sierpnia 2023)

Jak się zgłosić?

  1. Przygotuj: linki do swoich social mediów (Instagram, FB, Tiktok, inne) + link do swojej strony www (tylko jeśli taką prowadzisz)
  2. Przygotuj: dane do wysyłki książki (wyłącznie adres pocztowy w Polsce)
  3. Napisz dwa/trzy zdania o tym, jakie książki najchętniej czytasz
  4. Wyślij to wszystko na adres: alexsand.kontakt(małpka)gmail.com
  5. W tytule maila wpisz „zgłoszenie recenzent – „Po urlopie się żegnamy”

Czas wysyłania zgłoszeń: od 2 do 8 lipca 2023

Opis wydawcy:

„Martyna samotnie wychowuje syna, z którym z roku na rok ma coraz słabszy kontakt. Chłopiec preferuje towarzystwo smartfona zamiast ludzi, a ona – wiecznie zapracowana, by zapewnić mu wszystko – czuje, jak czas dorastania jej dziecka przecieka jej przez palce. Pod wpływem impulsu kobieta decyduje się zabrać dwunastolatka na wspólne #wakacje, na których nie byli od dobrych kilku lat. Pomysł początkowo wydaje się świetny, ale… no właśnie! Najpierw, tuż po przyjeździe w #lubuskie o mało nie potrąca jej samochód, którego kierowcą okazuje się być przystojny instruktor golfa z pobliskiego pola.

Później jej syn uświadamia sobie, że na tych wymarzonych wakacjach mama zamierza mu zabrać telefon. Jakby tego mało, urokliwy klimat ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem zaburza podejrzany mężczyzna z „psem mordercą” u boku.
Co z tego wszystkiego wyniknie?

Ta powieść dostarczy czytelnikom humoru, ale i nutki przestrachu. Pokaże do czego zdolny jest nastolatek z wybujałą fantazją i jak daleko mogą zaprowadzić rzucone na kogoś podejrzenia. Dobra zabawa, młodzi spuszczeni z rodzicielskiego oka i wreszcie wakacyjny romans dwojga dorosłych, którzy po urlopie nie planują dalszego ciągu znajomości.
Co przyniesie im życie i czym zaskoczy?

Miejsce akcji: Niesulice nad jeziorem Niesłysz.
Czas: Dwa tygodnie lipcowego urlopu.
Ona: Poukładana księgowa z dzieckiem.
On: Skończony singiel spod znaku golfowego kija.

Porywająca, wakacyjna opowieść z mnóstwem uśmiechu!”

Zapraszam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *