„Po urlopie się żegnamy” – pierwsze książki już u mnie!

Doczekałam się, więc się pochwalę:) Wczoraj przybyły do mnie pierwsze, nowiutkie, pachnące drukarnią egzemplarze autorskie książki „Po urlopie się żegnamy„! Mam, dotykam, macam, oglądam. Co jak co, ale to, co autor pisze w Wordzie w ogóle nie umywa się do finalnej, papierowej wersji.

Pierwsze książki „Po urlopie się żegnamy” – zdjęcia

Nie mogłam odmówić sobie przyjemności zrobienia kilku pierwszych (takich naj, naj!) zdjęć nowej książki. Czyż nie prezentują się wybornie?

pierwsze książki

po urlopie się żegnamy

  • Oficjalna premiera w księgarniach: 25 sierpnia 2023
  • Ebook na Legimi: pobierz tutaj
  • Ebook w sklepie wydawcy: kup tutaj
  • W księgarniach: aktualnie do przedpremierowej rezerwacji jest dostępny w Empiku, Gildii i Taniej Książce, a po premierze znajdzie i w innych księgarniach.

Nowa książka – opis wydawcy

„Martyna samotnie wychowuje syna, z którym z roku na rok ma coraz słabszy kontakt. Chłopiec preferuje towarzystwo smartfona zamiast ludzi, a ona – wiecznie zapracowana, by zapewnić mu wszystko – czuje, jak czas dorastania jej dziecka przecieka jej przez palce.
Pod wpływem impulsu kobieta decyduje się zabrać dwunastolatka na wspólne wakacje, na których nie byli od dobrych kilku lat. Pomysł początkowo wydaje się świetny, ale… no właśnie! Najpierw, tuż po przyjeździe w lubuskie o mało nie potrąca jej samochód, którego kierowcą okazuje się być przystojny instruktor golfa z pobliskiego pola. Później jej syn uświadamia sobie, że na tych wymarzonych wakacjach mama zamierza mu zabrać telefon. Jakby tego mało, urokliwy klimat ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem zaburza podejrzany mężczyzna z „psem mordercą” u boku.

Co z tego wszystkiego wyniknie?

Do czego zdolny jest nastolatek z wybujałą fantazją i jak daleko mogą zaprowadzić rzucone na kogoś podejrzenia? Dobra zabawa, młodzi spuszczeni z rodzicielskiego oka i wreszcie wakacyjny romans dwojga dorosłych, którzy po urlopie nie planują dalszego ciągu znajomości.
Co przyniesie im życie i czym zaskoczy?

Miejsce akcji: Niesulice nad jeziorem Niesłysz.
Czas: Dwa tygodnie lipcowego urlopu.
Ona: Poukładana księgowa z dzieckiem.
On: Skończony singiel spod znaku golfowego kija.

Porywająca, wakacyjna opowieść z mnóstwem uśmiechu!”

Polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *