Przedsprzedaż autorska: 2-6 września 2021

Już dziś rusza przedsprzedaż autorska mojej pierwszej książki! 😊 Tadammm! Jeśli chciałbyś zamówić napisaną przeze mnie pozycję „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem”, wraz z autografem i dedykacją – to w dniach 2-6 września 2021, możesz to zrobić bezpośrednio u mnie.

W zasadzie zawsze zastanawiałam się, po co komu autograf od nikomu nieznanego debiutanta, jeśli nie wiadomo czy pisze dobrze, źle, jaki ma styl, jakich tworzy bohaterów (i tu można by jeszcze długo wymieniać), … ale! Zawiłość tej kwestii rozjaśniła mi mama, która stwierdziła wprost, że nie wyobraża sobie kupić pierwszej książki swojej córki, bez autografu;) No i wszystko jasne.

Oczywiście, nie musisz być członkiem mojej rodziny, żeby nabyć książkę właśnie w dniach 2-6 września. Możesz być też fanem czytania debiutantów, zbieraczem autografów, kolekcjonerem książek polskich autorów, którzy ukrywają się pod pseudonimami, albo wielbicielem pozycji w fioletowo-niebiesko-brązowych okładkach (o popatrz! Jeśli to ostatnie, to trafiłeś idealnie!). Każdy argument jest dla mnie w pełni zrozumiały!;) A tak już całkiem poważnie, będzie mi bardzo miło, jeśli zostaniesz jednym z pierwszych czytelników tej książki, bo prawdopodobnie będę ją mogła do Ciebie wysłać jeszcze przed oficjalną premierą czyli 11 października 2021.

Krótko o zasadach przedsprzedaży:

  • Start: 2 września,
  • Koniec: 6 września, godzina 23:59 (prawdziwy mól książkowy nie śpi o tej porze!)
  • Kontaktujesz się ze mną przez Messenger, wiadomość na Instagramie lub e-mail: AlexSand.kontakt@gmail.com
  • Informujesz o chęci zakupu książki w przedsprzedaży i otrzymujesz ode mnie dane do płatności
  • Opłatę: 28 zł + 14 zł koszt wysyłki (kurier lub paczkomat) – uiszczasz najpóźniej do 8 września 2021
  • Po zaksięgowaniu się w/w kwoty, daję Ci znać, że już do mnie doszła i że książka będzie do Ciebie wysłana w dniu premiery (11 października), ale prawdopodobnie otrzymasz ją nieco wcześniej. Jak tylko przyjdzie do mnie z drukarni, cieplutka, szeleszcząca i pachnąca, to zabiorę się za dedykacje i pakowanie.
  • W dniu wysyłki dam Ci znać, że pozycja już do Ciebie pędzi!

I to wszystko, jeśli chodzi o zasady:)

Dopisek: jeśli nie kręcą Cię autografy, dedykacje i inne czułe słówka, to książkę możesz też zamówić w przedsprzedażowych zapowiedziach prowadzonych np. przez Empik, TaniaKsiążka.pl czy Książkomat.pl

Opis wydawcy (dziękuję wydawnictwu Waspos.pl):

Masz czasem wrażenie, że to, co kiedyś zrobili ci inni, odbija się na twojej teraźniejszości i utrudnia zbudowanie nowej relacji? Mam dla ciebie złą wiadomość: to nie jest wrażenie.
Cassie jest agentem ubezpieczeniowym i właśnie przeprowadziła się z Monachium do Berlina w poszukiwaniu nowej pracy. Jack jest synem prezesa dużej korporacji ubezpieczeniowej. Życie łączy ich losy na dworcu głównym w Berlinie, gdzie ona, zanurzona w trudnych wspomnieniach, o mały włos nie wpycha go pod pociąg. To na tym dworcu wiele lat temu jej matkę spotkała tragedia, która stała się ciążącą tajemnicą. Cassie jest dziś dorosłą kobietą i sama ma córkę, z którą stara się budować przyjacielską relację, mimo że również nie mówi jej o niektórych rzeczach

Jack wydaje się mieć wszystko. Pieniądze, kobiety, dobrą pozycję społeczną, nienaganny wygląd. Czy jednak i on nie ukrywa czegoś przed światem? Czy nie chowa się za maską mężczyzny w idealnie dopasowanym garniturze, wiedząc, że pod spodem są tylko blizny po tym, co lata temu zrobił mu ktoś najbliższy?

Losy tych dwojga łączą się w jednej firmie i choć tajemnice, których nie chcą sobie wyjawić, utrudniają im otwarcie się na nową znajomość, to coś ciągnie ich ku sobie. Czy trudna przeszłość i wewnętrzne połamanie bohaterów nie sprawią, że przegapią oni coś ważnego?