Premiera! „Pan Strach” już w księgarniach

premiera pan strachDzień dobry:) Oficjalnie: to już dziś!

Sama nie wiem, gdzie zleciały te wszystkie miesiące poprzedzające przygotowanie i wydanie książki, ale mamy to! 19 maja 2022 – premiera!

„Pan Strach”
jest w księgarniach!

Można go dostać m.in w Empiku, Taniej Książce, Tantis.pl, Bonito.pl, Matrasie, Znak.com.pl, Bookarest, Gildii czy Gandalfie. Pełną, na bieżąco aktualizowaną listę dostępności znajdziesz tutaj.

Muszę przyznać, że data premiery bardzo ciekawie zgrała się z pierwszymi paczkami z przedsprzedaży autorskiej, które właśnie dzisiaj docierają do czytelników. Dziękuję Wam bardzo za zdjęcia książek, wzmianki i informacje o pierwszych przeczytanych stronach! Są dla mnie bezcenne, więc tym bardziej, gdy skończycie już czytać – napiszcie, co Wam w głowach po lekturze „gra” 🙂

Prace nad książką i podziękowania

Chciałabym tutaj serdecznie podziękować całemu zespołowi, który przez ostatnie miesiące pracował nad wydaniem książki i jej promocją.

Wydawnictwu Waspos – za całokształt. Bez Was by tego nie było:)
Patrycji Kiewlak – za wspaniały projekt okładki!
Kindze Szelest – cudownej Pani Redaktor, która swoimi uwagami sprawiła, że ta książka jest po prostu Lepsza.
Anecie Krajewskiej – za korektę i opanowanie moich byków!:)
Adamowi Buzkowi – za elegancki skład i łamanie:)
OSDW Azymut – za druk i oprawę:)

Szczególne podziękowania za wsparcie promocyjne

Dla patronów medialnych „Pana Stracha”: PotrafięCzytać, UwielbiamCzytać, Blondeside, CzytamDlaPrzyjemności i Blog Anki. Za wszystkie Wasze cenne uwagi, rozmowy, przygotowywane zdjęcia, grafiki, wywiady i zaangażowanie w social mediach. Dziękuję!

Recenzentom – tak, tak! Jeszcze żaden z Was książki nie czytał, bo paczki dopiero do Was pędzą, ale z góry dziękuję za opinie, wrażenia i uwagi, jakimi podzielicie się w social mediach!

I na koniec jeszcze ekstra podziękowania dla Patrycji (@zagubiona_w_swiecie_marzen), Ani (@zycnieumierac) i Adrianny (@librariada) – za Waszą nieocenioną pomoc i wsparcie:)

„Pan Strach” – opis wydawcy

„Czy w świecie udawania istnieją jeszcze prawdziwe emocje? Czy potrafimy tak naprawdę czuć? Amelia jest pewną siebie i czasami bezczelną copywriterką. Podkochuje się w niej Anton, sąsiad, który nie ma za grosz charakteru, ale za to bardzo lubi podglądać kobiety. Mężczyzna instaluje w jej domu kamery, które rejestrują coś bardzo niepokojącego. Amelia zostaje uprowadzona, a podejrzenia padają właśnie na niego. Czy słusznie? Kobieta budzi się związana i z workiem na głowie.
Od teraz jej towarzystwem będzie jedynie cisza, za którą kryje się prawdziwe niebezpieczeństwo.”