Premiera książki – to już dziś!

11 października 2021, oficjalna premiera książki „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem”. Tak, tak, to już dzisiaj!

Przyznam, że czekając na wydanie pierwszej książki zastanawiałam się, jak to wszystko będzie wyglądać. Cierpliwość w oczekiwaniu na prace redakcyjne, korekty, okładkę, wprowadzenie książki do sklepów – może się wydawać, że to wszystko nie jest takie trudne, ale powiem Wam, że cieszę się z tego, że nie musiałam wszystkiego robić sama. Pewnie zginęłabym marnie na polu walki! Tym samym, chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli mi wydać ten debiut!

Podziękowania

Wydawnictwu Waspos – bez Waszego wsparcia i pracy nie byłoby nic!

Mojej Redaktor – Kindze Szelest, za cierpliwość, wyrozumiałość i znajdowanie w fabule rzeczy, na które sama nigdy bym nie wpadła!

Korektorom, marketingowcom, drukarni i wszystkim osobom, które działały nad pracą przy wydaniu i o których istnieniu często pewnie nawet nie miałam pojęcia!

Patronom medialnym: @zakazaneksiazki @z_blizniakami_w_kuchni @potrafieczytac @zaczytana_mama86 @joanna.kulesza_

I wszystkim recenzentom, którzy przedpremierowo mieli już okazję przeczytać książkę i napisać o niej kilka słów na swoich social mediach

Osobno chciałabym też podziękować wszystkim tym, którzy mnie wspierali – zarówno w dobrych, jak i w gorszych momentach pisania tej książki. Jesteście Wielcy!

Co dalej?

Premiera książki oznacza, że oficjalnie można ją już kupić w księgarniach i sklepach internetowych, a pełną listę miejsc, wraz z porównaniem cen znajdziecie na stronie głównej czyli tutaj.

Tymczasem trwają prace nad… albo nie!

Nic jeszcze zdradzać nie będę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *