„Pan Strach” – 2022

Nie wiem, gdzie ten czas leci, ale mamy końcówkę stycznia, a tu już za kilka miesięcy w księgarniach pojawi się moja druga książka. „Pan Strach”, to coś zupełnie innego niż poprzednia pozycja. Bardziej mroczna, momentami bolesna, czasem okrutna i… jak się wkrótce przekonacie, bardzo realistyczna.

Zapowiedź: „Pan Strach”

Siadając do pisania, tu przyznam bez bicia, miałam ochotę na coś bardziej emocjonalnego. Moja wyobraźnia hasa sobie różnymi torami i czasem nawet ja nad nią nie panuję, więc obiecuję, że będzie ciekawie;)
Od obyczajowego, ciepłego romansu, jakim jest „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem” po kryminał z nutką elementów brr brr brrrr. Skąd? Jak? Dlaczego? Nie wiem, za to wiem, że zaskoczę Was jeszcze wiele razy:)

Planowana premiera: maj 2022
Wydawca: Waspos.pl
Na półkę? Lubimyczytac.pl

Opis wydawcy

Czy w świecie udawania istnieją jeszcze prawdziwe emocje? Czy potrafimy tak naprawdę czuć? Amelia jest pewną siebie i czasami bezczelną copywriterką. Podkochuje się w niej Anton, sąsiad, który nie ma za grosz charakteru, ale za to bardzo lubi podglądać kobiety. Mężczyzna instaluje w jej domu kamery, które rejestrują coś bardzo niepokojącego. Amelia zostaje uprowadzona, a podejrzenia padają właśnie na niego. Czy słusznie? Kobieta budzi się związana i z workiem na głowie. Od teraz jej towarzystwem będzie jedynie cisza, za którą kryje się prawdziwe niebezpieczeństwo.

Ciekawostki o książce „Pan Strach” – z zaplecza
  • Główna bohaterka jest copywriterką, podobnie zresztą jak autorka książki (znaczy się ja). Wszelkie inne podobieństwa są zupełnie przypadkowe. Chociaż… nie, nie. Przypadkowe;)
  • Mój prywatny, rodzinny „sprawdzacz” lektury stwierdził po jej zakończeniu, że nie jestem normalna. Hm, w gruncie rzeczy nigdy nie twierdziłam inaczej;)
  • Akcja dzieje się w Stanach Zjednoczonych
  • Mamy tu kryminał, zagadkę, seks i kilku szurniętych facetów.
  • W trakcie pisania tworzyło mi się tę historię lekko, ale kiedy przeczytałam ją po skończeniu, to już tak lekko nie było.
Patroni medialni

Ta ekipa zna już część fabuły, ale nic nie zdradzi:)

potrafię czytać Pan Strach

uwielbiam czytać Pan Strach

czytam dla przyjemności Pan Strach

blog anki Pan Strach

blondeside Pan Strach

Więcej informacji – bliżej premiery. Jeśli masz pytania, możesz je śmiało zostawić w komentarzu 🙂

1 komentarz do “„Pan Strach” – 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *